Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde pazarlama stratejileri ve rekabet koşulları sürekli değişip, gelişiyor. Teknolojik ve sosyolojik değişimlerin hayatımıza bu kadar hızlı girdiği bir ortamda kurumsal firmaların da sosyal medyadan kaçınması mümkün değil. Kurumsal Sosyal Medya Hizmetimiz ile firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, hitap etmek istediğiniz hedef kitleye göre içeriklerin hazırlanması, müşterilerle hızlı ve kaliteli bir iletişimin sağlanması, ürün ya da hizmetinizin bilinirliğini arttırmak için etkili reklam çalışmaları ile size profesyonel iş ortaklığı sunuyoruz.

Samimi bir dil oluşturuyoruz

Yapılan araştırmalara göre internet kullanıcıları kurumsal duruşun yanı sıra, samimi bir iletişim dili kullanan markalar ile daha rahat iletişime geçiyorlar. Sosyal medya üzerinden tüketiciler soru sorduklarında onlara kişi profili samimiyetinde cevaplar veriyoruz.

Tasarım ile farklılaştırıyoruz

Aynı sosyal medya mecrasındaki rakiplerinizi inceliyor, onlardan farklı tasarım alternatifleri geliştiriyoruz. Hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek tasarımlar ile etkileşim oranınız daha fazla oluyor.

Gündem oluşturmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya paylaşım takvimini oluşturduktan sonra, haftalık düzenli olarak 4 ya da 5 paylaşım gerçekleştiriyoruz. Buradaki paylaşım sıklığı markanın ürününe, sektörüne ve kategorisine göre değişiklikte gösterebilir. Paylaşım yapılmayan günlerde mutlaka hikaye paylaşımları ile de markanızı hedef kitlenize hatırlatıyoruz.

Sosyal medya analiz araçları ile etkili raporlar hazırlıyoruz.

Bütçenizi optimize kullanmak adına, gerek reklam kampanyaları esnasında gerek de düzenli yönetim yapıldığı zamanlarda bile, monitoring araçları kullanarak takipçilerinizin markanız ile etkileşim hareketlerini inceliyor, yeni stratejiler geliştiriyor ve sizler ile paylaşıyoruz.

Harika işler yapmak için TEKLİF iste

Moonstar Kreatif ekibi olarak hayalinizdeki tasarım için bir “tık” ötenizdeyiz.

Formu Doldur

Birlikte harika işler yapalım.

Aşağıdaki formu doldurarak almak istediğiniz hizmetler için size hızlıca bir planlama sunabiliriz.YUKARI KAYDIR